Ana sayfa

Beijing HiYi Technology Co., Ltd şirket Profili

şirket Profili

HiYi Techonology, gaz algılama endüstrisinin gelişimine kendini adamış profesyonel bir şirkettir ve gaz dedektörlerinin araştırma, geliştirme, üretim ve satışında uzmanlaşmada 15 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Güçlü teknik gücü ve ekonomik gücü ile şirket, uluslararası ileri teknoloji seviyesi ile sürekli yeni ürünler geliştirmektedir.

 

Profesyonel ve kesin teknik servis sağlamaya ve yerel müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak projeler tasarlamaya hazırız.Sensörlerden dedektörlere kadar bağımsız teknoloji, tüm dünyada tek elden gaz algılama çözümü hizmeti almamızı sağlar.

 

Her zaman müşterilerimizle iletişimi güçlendirmeye, uluslararası işbirliğini geliştirmeye ve her yıl dünyanın dört bir yanındaki birçok profesyonel sergiye katılarak uluslararası rekabete katılmaya odaklanıyoruz.

 

Ürünlerimiz, Üstün Lazer Metan Dedektörü , Evsel Gaz Alarmları, Taşınabilir Gaz Dedektörleri, Endüstriyel Sabit Sistemler, Gaz analizörleri ve ayrıca gaz sensörleri ve gaz algılama için temel unsurlara ayrılabilir.Ürünler CE, TUV, ATEX ve RoHS sertifikalarına sahiptir ve endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

IoT endüstrisinde, sensörleri, akıllı terminali, iletişim teknolojisini, bulut bilişimini ve coğrafi bilgi IOT teknolojisini yakından bir araya getirerek eksiksiz bir IOT endüstri zinciri oluşturacağız.

 

Müşteri değeri odaklıyız, çevre koruma tedavisini enerji tasarrufu teknolojisi ile birleştiriyor, akıllı şehir, üretim güvenliği, çevre koruma, insanların geçim kaynakları için mükemmel çözümler sunuyoruz.Müşteriler için değer yaratmak, sonsuza dek sürdürdüğümüz arayıştır.

Ürün Belgelendirme Belgesi

Çin Beijing HiYi Technology Co., Ltd şirket Profili 0

kooperatif girişim

Çin Beijing HiYi Technology Co., Ltd şirket Profili 1

Şirket Ekibi

Çin Beijing HiYi Technology Co., Ltd şirket Profili 2

Geliştirme atölyesi

Çin Beijing HiYi Technology Co., Ltd şirket Profili 3

Yük evi

Çin Beijing HiYi Technology Co., Ltd şirket Profili 4

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2004 yılında Senrui ve Zetron'dan sonra, gazdan laboratuar test ekipmanı ithalatından üretim araştırma ve geliştirmeye, ihracata kadar iki nesil şirket reformu ile kuruldu. Çin'den dünyaya mükemmel kalite, uygun fiyat getirmeyi taahhüt eden tek elden gaz ve laboratuvar ekipmanı test çözümleri sunuyoruz.

Çin Beijing HiYi Technology Co., Ltd şirket Profili 0

Beijing HiYi Technology Co., Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Şirket ticaret

Markalar : HiYi / BW / Honeywell

No. Çalışanları : 30~50

Yıllık satış : 10000000-15000000

Yıl kurulan : 2001

İhracat p.c : 70% - 80%